BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 12433675
*
nr 1243 3675
Bordslampa
keramik, signerad. Höjd: 65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2019
kl 20:55:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/3 18:46:09
1
150 kr
22/3 14:11:40
2
300 kr
23/3 16:49:50
3
400 kr
24/3 16:37:37
4
400 kr
24/3 16:37:37
3
400 kr (Budbetjänt)
24/3 16:38:42
4
500 kr
24/3 17:01:05
5
500 kr
24/3 17:01:05
4
500 kr (Budbetjänt)
25/3 10:20:07
5
600 kr
25/3 13:54:39
6
Vinnande bud
25/3 17:40:46
7
900 kr
25/3 17:40:46
6
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
nr 1243 3675
Bordslampa
keramik, signerad. Höjd: 65 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/3 18:46:09 | 1 | 150 kr |
22/3 14:11:40 | 2 | 300 kr |
23/3 16:49:50 | 3 | 400 kr |
24/3 16:37:37 | 4 | 400 kr |
24/3 16:37:37 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
24/3 16:38:42 | 4 | 500 kr |
24/3 17:01:05 | 5 | 500 kr |
24/3 17:01:05 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/3 10:20:07 | 5 | 600 kr |
25/3 13:54:39 | 6 | Vinnande bud |
25/3 17:40:46 | 7 | 900 kr |
25/3 17:40:46 | 6 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26